Všichni lžou

ISBN: 
978-80-7433-366-8
Rozsah: 
384 stran
Formát: 
130 x 200 mm
Vazba: 
pevná s přebalem
Dostupnost: 
Skladem
Cena: 
389 Kč

Maria je šťastná. Po letech, kdy žila jako svobodná matka, poznala svou velkou lásku, Samira. Ovšem s jeho dospívající dcerou Yasmin to někdy bylo obtížné. Flámuje, občas mění partnery. Pak ale dívka během jedné prosincové noci beze stopy zmizí. Nejdřív se má za to, že chtěla svůj život sama ukončit, ale potom policie obviní Samira, že svou dceru zavraždil, přisuzují mu, že šlo o vraždu ze cti. Maria si je nejdříve naprosto jistá jeho nevinou, během soudního procesu ale začne pochybovat a nakonec dospěje k bolestné jistotě, že Samir svou dceru skutečně zavraždil.
Její život se začíná hroutit. Snad přece nikdo nemůže, a zej-ména ne muž, kterého tak dobře zná, zavraždit své dítě?

Krimiromán Všichni lžou vypovídá o tenkém vlásku, ležícím mezi lží a pravdou, o nějž často klopýtneme. Ledové kriminální drama a zničující obraz rodiny v jejím volném pádu.

Camilla Grebe dovedně vykresluje, jak mohou pochybnosti a podezíravost člověka úplně zlomit a jak těžké je změnit naše představy o druhých lidech. Camilla Grebe nadále dokazuje, že je jednou z nejlepších spisovatelek tohoto žánru.
Norra Västerbotten

Psychologický thriller, který je stejně tak neuvěřitelně napínavým vztahovým románem. Grebe je vynikající v zobrazování lidských vztahů, jde o mnohem víc než jen o zločin. Ponoří se hluboko do lidské psychiky a ukáže naše nejlepší i nejhorší stránky. Kdo vlastně jsme a za koho se snažíme vydávat?
SVT Go'kväll

Camilla Grebe patří k nejlepším severským spisovatelům detektivek. Nyní napsala svůj možná nejlepší román ne o jednom, ale hned několika zločinech. Každá z hlavních postav vypráví svou vlastní verzi toho, co se stalo, posléze jsou všechny příběhy skvěle propojeny.
Mariestads-Tidningen