Ve stínu moci

Světový bestseller - prodáno 5 milionů výtisků série VRAŽDY NA SANDHAMNU
Autor: 
ISBN: 
978-80-7433-272-2
Rozsah: 
320 stran
Formát: 
130 x 200 mm
Vazba: 
pevná
Dostupnost: 
Skladem
Cena: 
329 Kč

Světový bestseller - prodáno 5 milionů výtisků série VRAŽDY NA SANDHAMNU

SEDMÝ KRIMI PŘÍBĚH ZE série kriminálních románů VraŽdy na Sandhamnu o kriminálním inspektorovi Thomasi Andreassonovi a právničce Noře Lindeové.

Je to už téměř dvacet let, co Thomas Andreasson nastoupil k policii, ale poprvé začíná pochybovat o tom, jestli si vybral správně. Jeho kamarádka Nora Lindeová, která teď pracuje na Útvaru pro odhalování hospodářské kriminality, je na dovolené se svým přítelem a jejich čtyřletou dcerou Julií na Sandhamnu. Letní idylu jim naruší nově přistěhovaný Carsten Larsson, podnikatel, jenž se pustil do pochybných obchodů s Ruskem. Larsson si koupil dlouhou krásnou pláž na jihu ostrova a nechal na ní postavit luxusní dům, který místním obyvatelům hýbe žlučí.

Během stavebních prací dojde k několika podezřelým nehodám. Je to jen náhoda nebo jde o sabotáž? Larssonův kolaudační večírek skončí katastroficky. Souvisí to se stavbou nebo mají všechny ty události jiný důvod? Komu lze věřit, když si člověk všechny kolem sebe znepřátelí? 

V sedmé knize ze série Vraždy na Sandhamnu řeší Thomas Andreasson případ plný skrytých tajemství. Ve chvíli, kdy o sobě začíná pochybovat, má před sebou prozatím nejtěžší případ své dosavadní policejní kariéry.

 

Viveca Sten dokáže do svých románů dostat i současné problémy společnosti, aniž by to působilo křečovitě.
                                                                                                                                  Dagens Nyheter

Detektivní zápletka je založena na důkladném průzkumu jak průběhu policejního vyšetřování, tak i finanční kriminality. Čtenář má možnost nahlédnout do myšlenkových pochodů hlavních postav a sledovat jejich úvahy i obavy… Z počátku nepředvídatelný průběh má naprosto překvapivé vyústění.
                                                                                                                                                BTJ