Ve jménu pravdy

Autor: 
ISBN: 
978-80-7433-341-5
Rozsah: 
376 stran
Formát: 
130 x 200 mm
Vazba: 
pevná
Dostupnost: 
Skladem
Cena: 
359 Kč

Světový bestseller - prodáno 6 milionů výtisků série VRAŽDY NA SANDHAMNU

OSMÝ KRIMI PŘÍBĚH ZE SÉRIE KRIMINÁLNÍCH ROMÁNŮ VRAŽDY NA SANDHAMNU O KRIMINÁLNÍM INSPEKTOROVI THOMASI ANDREASSONOVI A PRÁVNIČCE NOŘE LINDEOVÉ

Na letní jachtařský tábor na malém ostrůvku, ležícím v těsné blízkosti Sandhamnu, každoročně přijíždějí stovky dětí. Vedoucí ale tak velký počet dětí nezvládají a ty si brzy mezi sebou nacházejí obětního beránka. Šikana nabírá na razanci a každým dnem přitvrzuje. Ukrytý ve stínu zřejmě někdo sleduje každý krok dětí. Zmizí jedno z dětí a k případu je přivolán Thomas Andreasson z policejní stanice v Nacce. Došlo k neštěstí, únosu nebo vraždě?

Noru Lindeovou čeká prozatím nejtěžší případ od jejího nástupu do Úřadu pro potírání hospodářské kriminality. Vede trestní stíhání proti majiteli jedné stavební firmy kvůli zpronevěře několika milionů korun a očekává, že dojde k jeho odsouzení. Jenže obžalovaný nechce za žádnou cenu skončit ve vězení a je pevně rozhodnutý se bránit, což má ve finále zdrcující důsledky. Může mít zmizení dítěte souvislost s tímto případem?

Thomas je po krátkém působení u jedné bezpečnostní agentury zpátky u policie. Znovu dělá to, co miluje, ale jeho vztah s přítelkyní Pernillou je hodně napjatý. Když se ujme vyšetřování zmizení dítěte z jachtařského tábora, musí jeho soukromé problémy stranou. Začíná zoufalé pátrání, čas se nemilosrdně rychle krátí…

Viveca Sten je stále lepší a lepší … hospodářská kriminalita, sexuální násilí, závislost na hře, půjčování peněz a rozvodové drama. Toto všechno a ještě víc nám servíruje a vzájemně kombinuje tím nejlepším možným způsobem. Je to napínavé, má to atmosféru a náboj, je to vážné i příjemné.
Kristianstadsbladet

Skvělé čtení, čtenář se nedokáže od knihy odtrhnout, aby se co nejrychleji dozvěděl, jak to dopadne.
Östra Småland