Sisi 2 - Touha a zrada

Autor: 
ISBN: 
978-80-7433-380-4
Rozsah: 
304 stran
Formát: 
130 x 200 mm
Vazba: 
pevná
Dostupnost: 
Skladem
Cena: 
399 Kč

Touha a zrada, štěstí a zoufalství, láska a nenávist. Takhle si novomanželka a císařovna Sisi svůj život po boku milovaného muže nepředstavovala. Císařské sídlo se jí stalo vězením, často i doslova. Přísná dvorská etiketa a neúprosné tchyniny požadavky dusily Sisinu radost ze života, touhu po svobodě, ubíjely její sny. Také monarchie žádala své: následníka trůnu. Sisi nežila ve vysněném ráji, nýbrž na bojišti. Bez své rodiny, bez přátel. Po boku muže, který se pod ohromným tlakem panovnických povinností, v Evropě zmítané těžkými konflikty a krvavými boji, kdy musel rozhodovat o životech desetitisíců, o budoucnosti monarchie po staletí budované jeho rodem, opět uchyluje ke svému vnitřnímu démonu. A ten ho vzdaluje od Sisi a lásky...
Jeden z mýtů o císařovně Sisi je zpracovaný do poutavého, čtivého románu zasazeného do bouřlivých časů Evropy 19. století.

Kniha vznikla podle úspěšného seriálu televize RTL. Záhy po vydání získala prestižní ocenění Spiegel Bestseller a stala se bestsellerem čtenářů a řady literárních žebříčků.