Sestra Luny

Sága Sedm sester 5
ISBN: 
978-80-7433-293-7
Rozsah: 
592 stran
Formát: 
130 x 200 mm
Vazba: 
pevná
Dostupnost: 
Skladem
Cena: 
439 Kč

Autorka světových bestsellerů, prodáno 25 milionů výtisků,  práva prodána do více než třiceti sedmi zemí světa 

Na luxusní sídlo Atlantida na soukromém poloostrově ženevského jezera se sjíždí z různých koutů světa šest mladých žen, které přivedla domů smutná událost: smrt jejich adoptivního otce. Každá ze sester dostává jako dědictví i dopis s údaji, podle nichž může najít svou biologickou rodinu.

Tiggy D´Aplièse se po smrti otce rozhodne naslouchat svým instinktům a zamíří na skotskou Vysočinu. Naskytne se jí zde vysněná práce: starat se o volně žijící zvířata na odlehlém panství sympatického, šarmantního majitele Charlieho Kinnairda.

Zdá se ale, že osud s ní má jiné plány. Stařičký cikán, který žije jako poustevník na panství, mladé ženě prozradí, že i ona má podobně jako on šestý smysl, jímž vnímá věci jinak než běžní lidé. Předpovídá jí, že se brzy vypraví do domoviny svých předků, španělské Grenady.

Ve stínu majestátní Alhambry Tiggy poznává dávno minulý cikánský svět v jeskyních Sacromonte, odkud byl její lid vypuzen během dramatických událostí ve Španělsku za druhé světové války. Odvíjí se před ní fascinující příběh proslulé La Candely - nejlepší tanečnice flamenca své doby....

Osud ji nepřestává překvapovat, brzy se ocitá před zásadním životním rozhodnutím: má zůstat v zemi svých předků nebo se vrátit k Charliemu na Kinnaird...

Sestra Luny je pátým dílem rodinné ságy Sedm sester. Ságu plnou romantiky, vášní, záhad, srdcervoucích milostných dramat a nádherných scenérií lze číst i jednotlivě. Příběh další sestry najdete v následujícím díle ságy Sestra Slunce.

Neuvěřitelné dobrodružství plné krutosti, tragédií, vášně, posedlosti a především hudby, tance a rytmů. Tato nová část ságy Sedm sester má v sobě žár i dramatičnost, s níž se vyprávění blíží vyřešení záhadné smrti adoptivního otce hrdinek i ztracené sedmé sestry...
                                                                               Lancashire Evening Post

Dojemná, silná, spirituální sága. Nechápu, jak autorka dokáže vdechnout svým hrdinkám takovou lidskost, vášeň, vroucnost a lásku, vymyslet strhující zápletky a oživit minulost tak barvitě, ale daří se jí to skvěle. Pokud byste snad nevěřili, že spisovatelé jsou kouzelníci, přečtěte si jednu z knížek Lucindy Rileyové a pochopíte to.           
                                                                                M. J. Rose, bestsellerová autorka New York Times

Strhující příběh, dojemný a emocionální.                                               
                                                                                Dinah Jefferies

Již vyšlo:

  • Tajemství černé orchideje • Půlnoční růže • Levandulová zahrada • Olivovník • Milostný dopis

V románové sáze Sedm sester již vyšlo:

  • Sedm sester • Sestra bouře • Sestra ve stínu • Sestra s perlou