Kriminální případy z Orlických hor 2

ISBN: 
978-80-7433-574-3
Rozsah: 
160 stran
Formát: 
130 x 200 mm
Vazba: 
pevná
Dostupnost: 
Skladem
Cena: 
289 Kč

Po úspěšném vydání Kriminálních případů z Orlických hor následuje druhá knížka s touto tématikou. Šestnáctiletá zkušenost bývalého šéfa rychnovské kriminálky plk. JUDr. Zdeňka Hlaváčka pro ni poskytla dostatek podkladů.
Některé případy jsou mimořádně závažné, jde například o trojnásobnou vraždu pachatele z Lípy nad Orlicí, brutální vraždu starostky obce Liberk, či velmi komplikovaný případ sebevraždy v Kostelci nad Orlicí. Nechybí ani nesnadné rozhodování o vhodném okamžiku policejního zásahu, popsané v příběhu Hranice rizika.
U některých popisovaných událostí zvolili autoři poněkud lehčí tón se známkami humoru.
Dozvíte se o děsivě působícím psu, který se nakonec ukázal jako kamarádské zvíře i o tom, že kriminalisty může pronásledovat docela obyčejná smůla, nebo o milovnících bronzových plastik, které z uměleckého díla zajímal jen materiál.
Kniha přináší nejen napětí, ale také sondu do práce kriminalistů, kteří se starají o bezpečnost kraje pod Orlickými horami. Stejně jako první díl Kriminálních případů z Orlických hor, který se zaslouženě těšil velkému zájmu čtenářů, nezůstává ani další pokračování nic dlužné zajímavému a poutavému čtenářskému zážitku.