Přeskočit menu na obsah stránky

Připravujeme

Vydavatelství Víkend / Připravujeme

 

                         Tituly, které zanedlouho vyjdou:                         

Veronika Hutrová - seznam nabízených knih

Eliška a její kamarádi

Eliška a její kamarádi

Úsměvné příběhy školačky Elišky vás zavedou do světa her, soutěží, šílených nápadů, průšvihů, přátelství, ale i touhy po tom – v něčem vynikat a získat tak srdce třídního idolu - Matyáše.
Cena: 199,00 Kč
Do ráje a zpět

Do ráje a zpět

Sára má ve všem jasno. Po studiích se hodlá provdat, odstěhovat na vesnici a žít poklidný život venkovské učitelky. Poslední semestr před státnicemi se jí však naskytne skvělá příležitost ke studiu v Portugalsku. Malému dobrodružství před naplánovaným zbytkem života nelze odolat a tak se s kamarádkami vypraví vstříc novým zážitkům. Každý den je jiný, nový, vzrušující… neplánovaný. Je opravdu svatba a manželství tím, po čem Sára tak touží?
Cena: 249,00 Kč
Jak andělům zlomit křídla

Jak andělům zlomit křídla

Osmnáctiletá Sára stojí na křižovatce života. Touží něco dokázat, být něčím výjimečná. Má své cíle, plány a jde si za vším, co si usmyslela. Chce cestovat, poznávat, studovat… a sní o tom, že jednou potká opravdovou lásku…
Cena: 229,00 Kč
Prázdniny u babičky

Prázdniny u babičky

Konečně přichází letní prázdniny a nastává to pravé dobrodružství pro partu šesti dětí, které každý rok jezdí ke své babičce na venkov. Zažívají zde napínavé výpravy do lesa, táborák, karneval, pouť a spoustu dalších zajímavých her, které pro ně babička nadšeně připravuje.
Cena: 199,00 Kč